пʼятниця, 10 квітня 2015 р.

У Згурівці відбувся фінал патріотичної естафети «Бойовий прапор воїнів АТО - молоді Згурівщини»

9 квітня у великій залі Згурівської РДА відбувся фінал патріотичної естафети «Бойовий прапор воїнів АТО молоді Згурівщини». 

На заході були присутні багато гостей, серед яких: в.о. голови Згурівської РДА Юрій Малафій, голова Згурівської районної ради Євген Чубук, начальник відділу освіти Згурівської РДА Віктор Бойко, директор Будинку дитячої та юнацької творчості Згурівського району Галина Кислицька, завідувач відділом культури РДА Павло Стукало, воїн АТО Івченко Юрій, учасник бойових дій в Афганістані, волонтер, людина, яка пропрацювала в 72 ОМБР понад 21 рік Василь Тимченко, лідери учнівського самоврядування та учні шкіл Згурівщини.

Нагадуємо, що 22 січня у Новоолександрівському НВК була розпочата патріотична естафета «Бойовий прапор воїнів АТО молоді Згурівщини». Боєць АТО Юрій Івченко передав жовто-блакитний стяг 72 окремої механізованої бригади своїй рідній школі. Прапор пройшов усі 17 шкіл району та тепер повертається назад до Новоолександрівського НВК, де з честю буде прикрашати музей «Пам’ять».

Ведучими фінальної патріотичної естафети були учні Згурівської ЗОШ Аліса Сова та Руслан Кияшко.

Захід розпочався урочистим внесенням до сцени бойового прапора. У залі панувала тепла та дружня атмосфера. Звучала велика кількість віршів, присвячених воїнам АТО та рідній Батьківщині у виконанні Білявської Христини, Тетяни Чабей, Наталії Іваницької та Марії Чорної.

Школярі та всі присутні у залі вшанували хвилиною мовчання Героїв, які не повернулися додому, а діти запалили свічки пам’яті.

Гурт «Леді» виконав чудовий танок «Два кольори». У виконанні Євгенії Івченко, Наталі Іваницької, Аліси Сови, Лишко Анастасії, Лесі Мазуркевич та Івана Андрієнка звучали зворушливі патріотичні пісні, які зачепили за живе кожного, хто сидів у залі.

На заході діти представили матеріали про воїнів АТО кожного населеного пункту Згурівського району; підготували збірку віршів написаних учнями про своїх земляків-захисників; виготовили власноруч обереги для солдатів; зробили виставкові стенди «Наші земляки – воїни АТО»; представили фоторепортаж заходу передачі прапора 72 бригади по загальноосвітніх закладах. 

Останнім акордом свята стало повернення прапора 72 бригади в музей Новоолександрівського НВК та передача прапора миру воїнам АТО від дітей та учнівської молоді  Згурівського району в 72 ОМБР. Крім того, голова Згурівської районної ради Євген Чубук подарував лідерам учнівського самоврядування усіх шкіл району жовто-блакитні стяги, які пошили згурівські жінки.

На завершення учні Новоолександрівського НВК провели флешмоб «Якщо діти благають – гармати мовчать».

Захід «Я гордий тим, що українець», присвячений патріотичнії естафеті «Бойовий прапор воїнів АТО молоді Згурівщини» традиційно завершився Гімном України, який звучав у виконанні всіх учасників заходу та всіх присутніх у залі гостей.


Фотозвіт Олександра Желєзного


  Фото Згурівського БДЮТ
Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.