субота, 18 квітня 2015 р.

Під Києвом хочуть побудувати новий СІЗО замість легендарного "діда Лук’яна"

Лук'янівський СІЗО немає сенсу ремонтувати - краще побудувати новий ізолятор, бажано за Києвом

Про це повідомив виконуючий обов'язки начальника управління Державної пенітенціарної служби України в Києві та Київській області Юрій Сіденко, передає depo.ua з посиланням на Лігу.

За його словами, зараз у СІЗО два дуже старих корпуси (1863 і 1910 років побудови) в поганому стані. "Ви самі все бачили. Ну як можна це відремонтувати? Цей фундамент закладений 150 років тому. Це треба все валити всередині і по-новому закласти всі комунікації. А чи не простіше взяти новий проект і заново все побудувати? І це буде дійсно дешевше", - зазначив Сіденко.

На питання, скільки грошей необхідно на ремонт Лук'янівського СІЗО, в.о. першого заступника начальника СІЗО Олексій Титов зазначив, що попередні розрахунки, зроблені ще в минулому році, дали суму в 70 млн грн.

"Ця сума була, грубо кажучи, на минулий рік. На цей рік я навіть не знаю, яка може бути сума. Цю приблизну суму підраховувало управління нашої служби. Певні кошти на поточний ремонт на сьогоднішній день вже виділяються. Вже виділено трохи більше мільйона гривень на ремонт прогулянкових двориків. Також ми плануємо поміняти двері на двох поверхах, близько 19-ти дверей нам треба замінити, тому що вони дуже старі ", - підкреслив він.

"Якщо буде прийнято відповідне рішення, я не виключаю, що СІЗО буде винесено за межі Києва. Я б, наприклад, як громадянин, як мешканець Києва, хотів би, щоб воно знаходилося за межами міста, оскільки це все-таки установа з певним режимом , що може викликати незручність для місцевих жителів ", - сказав він.

За його словами, з проектом нового СІЗО можуть допомогти зарубіжні партнери. "Те, що треба - це налагодити відповідну співпрацю ... Питання, звичайно, коли почнеться таке будівництво", - додав Сіденко.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.