четвер, 2 квітня 2015 р.

Міліція Згурівщини оголосила квітень місячником здачі зброї

Згурівський райвідділ ГУ МВС України в Київській області оголосив з 1 по 30 квітня місячник по добровільній здачі зброї. Про це Згурівській Правді повідомив інспектор дозвільної системи Згурівського райвідділу, лейтенант міліції Юрій Лихацький.

"З метою протидії незаконному розповсюдженню зброї, боєприпасів, вибухових матеріалів, профілактики злочинів протягом квітня 2015 року буде проводиться місячник добровільної здачі зброї, боєприпасів, вибухових матеріалів і спеціальних засобів" - йдеться у заяві правоохоронців Згурівщини.

Очікується, що упродовж квітня громадяни, які мають будь-які незаконні вибухові матеріали чи пристрої, а також вогнепальну зброю та набої, матимуть змогу добровільно здати її до Згурівського райвідділу міліції і при цьому уникнути кримінальної відповідальності.

Крім того, в міліції повідомляють, що громадяни, які протягом квітня 2015 року добровільно здадуть до Згурівського РВ ГУМВС України в Київській області мисливську вогнепальну, холодну, газову зброю в подальшому, після оформлення відповідних документів, зможуть зареєструвати її в особисту власність і використовувати на законних правах.

Правоохоронці нагадують, що за незаконне зберігання, виготовлення, придбання, збування вогнепальної зброї (крім гладкоствольної) без передбаченого законом дозволу, передбачається кримінальна відповідальність за ст. 263 КК України та адміністративна відповідальність за ст. 191 - 193 КУпАП України.

"Пам’ятайте, незареєстрована зброя – це не тільки порушення закону, а й причина нещасних випадків" - йдеться у заяві дозвільної системи Згурівського районного відділу міліції.

За детальними роз’ясненнями пропонується звертатись в дозвільну систему Згурівського РВ за тел. 5-07-98 або 102.

Згурівська Правда

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.