четвер, 16 квітня 2015 р.

Генпрокуратура розбереться зі зникненням золотого батона та інших скарбів з Межигір’я (ДОКУМЕНТ)

Генеральна прокуратура відкрила кримінальне провадження за фактом розкрадання цінностей з резиденції «Межигір’я», яка раніше належала Віктору Януковичу

Про це повідомляє депутат Дмитро Добродомов, який опублікував відповідь прокуратури на своє звернення. Отриманий документ депутат розмістив на своїй сторінці в Facebook.

У документі наголошується, що 26 березня 2015 року відомості про розкрадання цінностей з Межигір’я були внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань.

2 квітня 2015 року здійснення слідства у цій справі доручено слідчому управлінню ГУ МВС у Київській області.

"Нарешті правоохоронці таки зреагували на факти зникнення цінностей з Межигір'я, зокрема легендарного "золотого батона Януковича".

Мене обурює, що до оприлюднення мною фактів цих крадіжок, нікому з МВС та Генпрокуратури не було діла до цінностей, вартістю в кількадесят мільйонів доларів, які мали б долучитися як речові докази до корупційних кримінальних справ проти очільників минулого режиму", - написав Добродомов.

Документ опублікований на сторінці Дмитра Добродомова

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.