вівторок, 7 квітня 2015 р.

Учні Згурівського НВК передали Безуглівській ЗОШ бойовий прапор 72 ОМБР

Сьогодні, мабуть, найбільш напружений для України період за весь час незалежності. У боротьбі за щасливе європейське майбутнє наш народ змушений нести невідновні втрати. Захищають суверенітет держави, ризикуючи власним життям, українські військові, в числі яких також є наші земляки.

Як відомо, на Згурівщині надзвичайно розвинутий волонтерський рух, особливо серед дітей. Молодь активно долучається до будь-яких заходів, які можуть допомогти нашим військовим. Самі підлітки також є ініціаторами числених акцій, одна з яких - "Прапор миру молоді Згурівщини воїнам АТО" та "Бойовий прапор воїнів АТО молоді Згурівщини".

Не залишилися осторонь цих подій і учні Згурівського НВК, які у п'ятницю, 3 квітня, передали естрафету ровесниким із Безуглівської ЗОШ. Захід був проведений у урочистій формі. Серед глядачів були майже всі учні школи.

Культурна програма також була насиченою. Учениця 3 класу Горбик Софія виконала пісню "Україна", учні 5 та 7 класів також показали вокальний номер. Конюшок Аліна, Чубук Дарина, Шевчук Аня продемонстрували хореографічну постановку. Із сцени також лунало багато патріотичних віршів, були показані відеоматеріали. Усі присутні хвилиною мовчання вшанували тих, хто не повернувся з війни.

Кульмінаційним моментом стала сама передача стягів. Президент учнівського самоврядування Згурівського НВК Чубук Дарина урочисто передала прапори делегації з Безуглівки у складі Іваницької Наталії, Калаберди Діани, Юсенко Софії. Гості також виконали пісню "Не плач, мамо", а Іваницька Наталія заспівала композицію "Над землею тумани" та продекламувала вірш, присвячений українському воїну.

Подібні патріотичні акції будуть проводитися і далі, аби виховати справжніх свідомих громадян своєї держави. А тим часом бойове знамено продовжує свою подорож школами Згурівщини.

Відомо, що фінальний захід районної естафети з передавання бойового стягу 72 ОМБР, відбудеться 9 квітня о 10:00 у великій залі Згурівської РДА. Запрошуються всі охочі.

Фотозвіт

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.