середа, 15 квітня 2015 р.

На Київщині СБУ ліквідувала підпільне виробництво сильнодіючих ліків

Співробітники Служби безпеки України ліквідували в Київській області підпільну лабораторію з виготовлення сильнодіючих та отруйних лікарських засобів. Про це йдеться в повідомленні прес-служби СБУ.

За даними СБУ, половина контрафактних ліків, серед яких підробки відомих препаратів - метандіенон, нандролон і тестостерон, контрабандно переправлялася, зокрема, до країн Європейського Союзу.

Члени злочинного угруповання налагодили виробництво і фасування фальсифікованих препаратів у власних приватних приміщеннях у Київській області.

Загалом підпільна лабораторія виробляла більше 50 найменувань підроблених ліків.
Для реалізації контрафактної продукції злочинці створили власний інтернет-сайт, який нібито був офіційним веб-порталом європейської компанії, яка виготовляє та реалізовує високоякісні сильнодіючі лікарські засоби для професійних спортсменів.

По Україні зловмисники розсилали фальсифікати поштовими відправленнями, а також задіяли мережу зацікавлених посередників зі спортсменами, за кордон фальсифікат надходив шляхом міжнародних відправлень та кур'єрами.

У результаті спецоперації співробітники СБУ затримали двох організаторів безпосередньо під час передачі великої партії сильнодіючих ліків в одну з країн ЄС, фальсифікати були заховані в блоці живлення, в міжнародному поштовому відправленні.

Під час обшуків в будинках затриманих і в підпільній лабораторії правоохоронці вилучили понад 10 кг сировини для виробництва сильнодіючих лікарських засобів, готову продукцію, - ампули, блістери з таблетками, колби загальною чисельністю понад 30 тис шт, голограми і наклейки, а також упаковки, які копіюють продукцію відомих виробників, інструкції і схеми, прилади для фасування і упаковки готової продукції.

Вага супутніх речовин і сполук для виробництва сильнодіючих лікарських засобів перевищила 200 кг.

Співробітники спецслужби також вилучили банківські картки і більше $70 тис доларів готівкою.

Відкрито кримінальне провадження за ч. 2 ст. 201 (контрабанда) Кримінального кодексу. Тривають невідкладні оперативно-слідчі дії для встановлення всіх причетних до виготовлення та збуту фальсифікованих ліків.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.