вівторок, 14 квітня 2015 р.

Під Києвом у притулку для тварин живцем згоріло 70 собак

На Великдень під Києвом у селі Лісовичи Вишгородського району у притулку для тварин більше 70-ти собак згоріло живцем. Про це повідомила власниця притулку Влада Шалутко, пише УНН.

За її словами притулок підпалили 12 квітня близько 13:00.

“Це був підпал. Сталося це вчора, на Пасху близько першої години дня. Ми написали заяву у міліцію. Кримінальне провадження вони ще не відкрили, сказали, що чекають офіційного висновку від пожежників”, — розповіла вона.

За словами власниці притулку, пожежники стверджували, що це був підпал. Тим часом у МВС кажуть, що підстав говорити про навмисний підпал вони не бачать.

“Ми вперше в такій ситуації... Живцем згоріло близько семидесяти тварин. Це жахливо. Врятувати вдалося близько тридцяти собак. Пожежники сказали, що судячи із того, що все дуже швидко згоріло це був підпал. Вціліла лише частина паркану, а та частина території, де були тварини згоріла повністю”, — наголосила Шалутко.

ЗП стало відомо, що притулок "Rifugio", був побудований силами італійців і в ньому працювала програма, за якою бездомних тварин влаштовували в італійські сім'ї.

Власники притулку звертаються до небайдужих людей із проханням допомогти у відбудові тимчасових вольєрів, а також продуктами, оскільки разом із притулком згоріла кухня із усім продовольчим запасом.

"Якщо у вас є можливість допомогти матеріально (номер картки ПриватБанку - 5363 5423 0297 8425), привезти їжі, змайструвати будку або взагалі забрати собачку до себе на руки, то необхідно зателефонувати Владі Шалутко, однією з господарок розплідника - (097 ) 257 15 99 або Яні Ренк - (098) 055 50 46", - йдеться у повідомленні в соціальних мережах.


Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.