середа, 1 квітня 2015 р.

Колишній керівник Броварської РДА завдав збитків державі на 6,5 мільйонів гривень

Фото із сайту veroyatno.com.ua
За фактом зловживання владою колишнім головою Броварської РДА Петром Іваненком відкрито кримінальне провадження. Про це в коментарі кореспонденту видання «Тиждень Бровари» розповів начальник ВЗГ ГУ МВС України в Київській області Микола Жукович.

За словами Жуковича, встановлено, що протиправні дії посадових осіб призвели до незаконного відчуження земельних ділянок, розташованих в Броварському районі та спричинили тяжкі наслідки для держави із сумою матеріальних збитків 6 571 800 гривень.

При проведенні досудового розслідування був здійснений ряд обшуків за місцем проживання посадових осіб району, у службових кабінетах та Управлінні Держземагентства.

«Виявлено та вилучено значну кількість документації, яка підтверджує факт скоєння неправомірних дій колишніми посадовцями. На даний час проводиться аналіз вилучених документів, по яким будуть призначені відповідні експертизи», - сказав Жукович.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.