понеділок, 6 квітня 2015 р.

Новоолександрівський школяр здобув 3 місце з силового фрістайлу на НСК “Олімпійський”

112 канал бере інтерв'ю у Є. Скопенка
Євген Скопенко із Нової Олександрівки, що на Згурівщині, здобув 3 місце у змаганнях із Street Workout, які відбулися 5 квітня на НСК «Олімпійський» в рамках фестивалю здоров’я “Здорова нація – сильна Україна”.

Дванадцятирічний воркаутер із Нової Олександрівки віртуозно виступив із силовими прийомами на турніку у віковій категорії "до 14 років".

Відкриття фестивалю здоров’я почалось із привітального слова Міністра Охорони Здоров'я Олександра Квіташвілі, Міністра молоді та спорту Ігора Жданова та директора із питань зовнішніх зв’язків ДП «Національний спортивний комплекс «Олімпійський» Віктора Анісімова.

Фестиваль здоров'я традиційно відбувається напередодні Всесвітнього Дня здоров'я та є частиною широкомасштабного проекту «Здорова нація - сильна Україна».

Детальніше про фестиваль 
та інтерв'ю 112 каналу з Євгеном Скопенко

На гостей фестивалю чекали презентації еко-новинок, дегустації, безкоштовні консультації фахівців, навчальні майстер-класи від кращих спеціалістів щодо здорового способу життя, правильного харчування та медицини. В рамках заходу відбувся ярмарок еко і фермерських продуктів, фуд корт зі здоровою їжею. Було організовано спортивну зону, зону превентивної медицини, а для найменших діяв дитячий майданчик.

У цей час на відкритому майданчику стадіону відбувся фізкультурно-оздоровчий захід зі змаганнями та показовими виступами зі Street Workout, майстер-класами з футболу та східних єдиноборств, настільним тенісом, аерохокеєм та настільним футболом, конкурсами, вікторинами та розіграшем лотереї, катанням на роликових ковзанах у найбільшому відкритому роллер дромі країни.

У рамках фестивалю Міністр молоді та спорту України Ігор Жданов зіграв товариську партію у настільний теніс з Міністром охорони здоров’я України Олександром Квіташвілі.


Євген Скопенко із нагородоюНемає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.