середа, 8 квітня 2015 р.

Дідусь комуніста Калетника не пам'ятає, як подарував онучкові ділянку лісу за 18 мільйонів

Дідусь колишнього віце-спікера-комуніста Ігоря Калетника не пам'ятає, як подарував онучкові ділянку лісу за 18,4 млн. грн.

Судове рішення про витребування у віце-спікера-комуніста Ігоря Калетника (син президента Вінницького національного аграрного університету Григорія Калетніка) 14 гектарів лісу в місті Буча, що у Київській області, зупинено ухвалою Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ.

Про це свідчить постанова суду від 27 лютого, копію якого отримали "Наші гроші".

Мова йде про ділянку 14,04 га, номінальним власником якої був Василь Кірган - 92-річний дідусь колишнього першого віце-спікера Верховної Ради та екс-голови митниці, комуніста Ігоря Калетника. Вартість цієї ділянки оцінюється в 18,42 млн грн.

Касаційні скарги подали Бучанська міськрада і діюча від імені власника Ольга Ускова. Остання в касаційній скарзі поставила перед судом питання про зупинення виконання рішень першої та апеляційної інстанцій до закінчення касаційного провадження.

Суд це прохання задовольнив. Рішення виносив суддя Віталій Гончар.

У 2008-2012 роках Бучанська міськрада передала згадану землю ділянками по десять соток у власність місцевим громадянам. У 2012-2013 роках ці ділянки були скуплені від імені Василя Кіргана і об'єднані в одну ділянку - площею 14,04 га. При цьому сам дідусь Ігоря Калетника, який живе у Вінницькій області, стверджує, що про землю в Бучі нічого не пам'ятає.

Як з'ясували журналісти, частина людей свідомо взяла участь в афері, отримавши по 100 доларів. А деякі навіть не знали, що їм виділили землю.

Нові власники оточили маєток восьмиметровим парканом. Варто зауважити, що новий власник захопив навіть проїжджі частини, яких тут було п'ять.

Нагадаємо, що після зміни режиму Януковича, в жовтні 2014 року Ірпінський міськсуд витребував землю в Бучі на користь держави. Встановлено, що ділянки лісового фонду незаконно віднесли до житлової та громадської забудови. Апеляційний суд Київської області 6 лютого 2015 року залишив рішення Ірпінського міськсуду без змін.

Обвинувачений у фальсифікації "диктаторських законів 16 січня" екс-депутат Ігор Калетник останні 14 років працював тільки на державних посадах. В одній із останніх публічних його декларацій (за 2013 рік) він задекларував понад 90 млн. грн. доходів. Майже 70 млн. грн. із них він вказав як "подарунки, призи і виграші".

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.