субота, 11 квітня 2015 р.

Керівника столичного ДП та радника глави Держкомзему впіймали на хабарі у 100 тисяч доларів (ФОТО)

Правоохоронці затримали директори Київського ДП «Укрспецзем» Державного агентства земельних ресурсів, яка вимагала хабар у розмірі 200 тисяч доларів.

Чиновники вимагали 200 тисяч доларів за видачу свідоцтва на постійне користування 4 га землі під Києвом. Міліція перевіряє ряд керівників Держкомзему в Київській області та однієї з сільрад. Про це повідомив глава МВС України Арсен Аваков.

За його словами, директор Київського ДП «Укрспецзем» Державного агентства земельних ресурсів України вимагала хабар в розмірі 200 тисяч доларів США. Гроші призначалися за видачу свідоцтва на постійне користування 4 га землі в Обухівському районі.

Керівника ДП разом з посередником – радником Глави Держкомзему – міліціонери затримали після одержання ними перших 100 тисяч доларів. У затриманої правоохоронці вилучили 86 тисяч доларів, у її спільника – 14 тисяч доларів. Слідчі дії тривають.

Глава МВС зазначив, що на причетність до даного злочину обґрунтовано перевіряються керівники Держкомзему в Київській області та однієї із сільських рад області. Він також закликав громадян повідомляти до органів внутрішніх справ про факти вимагання з боку чиновників.

«Люди, повідомляйте, якщо з Вас вимагають хабар – будемо чистити!», – підкреслив Арсен Аваков.

За матеріалами прес-служби МВС України

Хабар, який отримали чиновники
Документ затриманого радника на ім'я Тарнавського В'ячеслава


Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.