середа, 4 березня 2015 р.

Нацгвардія взяла під посилену охорону особливо важливі об'єкти Київщини (ВІДЕО)

Військовослужбовці Північного оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії взяли під посилену охорону важливі державні об’єкти Києва та Київської області.

Серед них гідроакумулююча електростанція Київської ГЕС, повідомили у прес-службі Національної гвардії України.

«На виконання доручення уряду держави військовослужбовці Північного оперативно-територіального об’єднання Нацгвардії приступили до виконання завдань служб з охорони важливих державних об’єктів Києва та Київської області, серед яких гідроакумулююча електростанція Київської ГЕС. До охорони та оборони об’єкту залучаються найбільш підготовані нацгвардійці», - повідомили у прес-службі.

До охорони залучаються найбільш підготовлені нацгвардійці.Серед основних завдань військовослужбовців - протидія можливим терористичним актам на об’єкті, що знаходиться під охороною.


Зі слів чергового військового наряду лейтенанта Тараса Вусатюка, особовий склад залучається до патрулювання визначених маршрутів з метою виявлення сторонніх осіб та вибухонебезпечних предметів.

До виконання службово-бойового завдання залучається також спеціаліст-кінолог зі службовою собакою.

Не зважаючи на складні погодні умови, бійці Нацгвардії забезпечують надійний цілодобовий захист Київської ГЕС.


Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.