неділя, 8 березня 2015 р.

Васильківський міський голова вирішив розпустити міську раду за саботаж: просить допомоги у парламенту

Сергій Сабов / Фото www.vasilkov.info
Міський голова Василькова Сергій Сабов ініціював звернення від громади міста до Верховної Ради України щодо дострокового припинення повноважень Васильківської міської ради VI скликання.

За словами Сабова, в той час, як українське суспільство, як ніколи, потребує єдності, депутати Васильківської міської ради відверто ігнорують Конституцію та вітчизняне законодавство, а також регламент Васильківської міської ради. Із 43 міських депутатів майже половина саботують сесійні засідання. Такі дії ведуть до загострення соціально-економічної та суспільно-політичної ситуації у місті Василькові.

«Через бездіяльність міської ради бюджет належним чином не наповнюється, разом з тим, ті гроші, що є у міському бюджеті, не розподіляються за призначенням, оскільки депутати голосують проти виділення коштів на ремонт об’єктів соціальної інфраструктури. Якщо депутати міської ради не виконують своїх повноважень, то це можна вважати зрадою інтересів територіальної громади, її жителів та усієї держави. Всупереч інтересам громади, депутати міської ради голосують проти затвердження заступників Васильківського міського голови, блокують важливі управлінські рішення. Така абсолютно неефективна міськрада повинна бути розпущена», - зазначив він.

Собов також зауважив, що 22 депутати з нинішнього складу Васильківської міської ради відкрито голосували за підтримку дій режиму Януковича під час Революції Гідності. Також депутати не підтримали з першого разу Постанову ВРУ про звернення до ООН, Європейського Парламенту, ПАРЄ і Парламентської Асамблеї ОБСЄ щодо визнання Російської Федерації державою-агресором.

Відомо, що закон «Про місцеве самоврядування в Україні» передбачає можливість розпуску місцевих рад та призначення дострокових виборів при наявності рішення суду про те, що місцева рада порушила закон, ухваливши неправомірне рішення. В такому випадку ініціатива про розпуск ради виноситься міським головою на розгляд Верховної Ради.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.