неділя, 29 березня 2015 р.

Згурівський район урочисто зустрів демобілізованих воїнів

27 березня у Згурівці відбувся урочистий захід присвячений зустрічі військовослужбовців Згурівського району, які були мобілізовані під час першої хвилі мобілізації.

О 10:30 демобілізовані бійці Нацгвардії, 72 бригади та 15 бригади зібралися біля райвійськкомату, звідки разом із військовим комісаром рушили до великого залу райдержадміністрації. Там на них вже чекали рідні, друзі, та вдячні земляки.

Захід був наповнений дружньою атмосферою та позитивними емоціями. До бійців, які протягом року у найскладніших умовах гідно виконували військовий обов'язок та брати участь в АТО, зі словами вдячності звернулися: в.о. голови Згурівської РДА Юрій Малафій, голова Згурівської районної ради Євген Чубук та мати воїна 72 ОМБР Галина Чабей. Громаді Згурівщини від усіх демобілізованих воїнів за підтримку подякував боєць 7-го батальйону Національної гвардії України Олександр Хорошко.

Слова вдячності воїнам Згурівщини висловили також Валерій Мартишко та Олег Зозуля, які порадували бійців та усіх присутніх своїми музичними композиціями про сучасну визвольну війну та її Героїв. Двома музичними номерами публіку тішила згурівчанка Леся Мазуркевич, а танцювальний колектив "Мальви" презентував свій новий номер.

Народний хор "Джерело" разом із залом виконав гімн України та декілька вже відомих композицій. Для всіх Героїв, які не повернулися із війни, колектив на чолі із Володимиром Кутєповим вперше виконав відому лемківську тужливу пісню "Пливе кача".

Після закінчення концерту демобілізовані воїни поїхали в Усівку провідати могилу бійця 128 ОГПБ Руслана Тимченка, який загинув 30 січня під Дебальцево.

Фото Олега Зозулі




















Фото Інни Рабосюк

























Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.