четвер, 19 березня 2015 р.

У Київській області зупинили діяльність провайдера, який транслював заборонені російські канали

Працівники Києво-Святошинського райвідділу міліції спільно з представниками Національної ради з питань телебачення і радіомовлення у смт. Чабани припинили безліцензійну діяльність телевізійного провайдера, який транслював заборонені російські телеканали.

До Києво-Святошинського райвідділу міліції надійшли повідомлення про те, що у смт. Чабани один із телевізійних провайдерів протизаконно транслює заборонені російські телеканали. Під час перевірки даного факту міліціонери та представники Нацради виявили безліцензійну діяльність із надання послуг багатоканальної телемережі.

Кабельна мережа, яка не має жодних документів на правову діяльність, ретранслювала російські телеканали, які відповідно до ухвал Окружного адміністративного суду міста Києва тимчасово заборонені для ретрансляції або рішеннями Національної ради визнані такими, що не відповідають вимогам Європейської конвенції про транскордонне телебачення і законодавству України.

Міліціонери опитали мешканців кількох будинків і вони підтвердили транслювання в мережі заборонених російських телеканалів. Жителі розповіли, що послуги вони оплачували готівкою без отримання будь-яких документів.

Правоохоронці припинили трансляцію заборонених російських телеканалів. Згідно ст.164 Кодексу України про адміністративні правопорушення (порушення порядку провадження господарської діяльності) вирішується питання про притягнення до відповідальності причетних як фізичних, так і юридичних осіб, які займались протиправною діяльністю. Тривають слідчо-оперативні дії.

За матеріалами ВЗГ ГУМВС України в Київській області

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.