понеділок, 30 березня 2015 р.

Згурівська райдержадміністрація почала себе люструвати

Згурівська райдержадміністрація розпочала проведення перевірки державних службовців відповідно до Закону України «Про очищення влади». Про це йдеться у розпорядженні виконуючого обов'язки голови Згурівської РДА Юрія Малафія від 16 березня. Розпорядження опубліковано на сайті РДА.

Так, із сьогоднішнього дня (30 березня 2015 року) повинна була початися перевіряти керівника апарату районної державної адміністрації, керівників структурних підрозділів районної державної адміністрації, директора Згурівського районного  центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Керівників структурних підрозділів апарату РДА, заступників керівників управлінь соціального захисту населення, агропромислового розвитку, фінансів районної державної адміністрації вирішили перевірити з 8 червня. А перевірку головних спеціалістів, провідних спеціалістів та спеціалістів апарату й окремих структурних підрозділах райдержадміністрації призначили провести з 7 вересня.

Відповідальним за проведення перевірки керівної ланки РДА визначено сектор кадрової роботи апарату. Так, сектор відповідатиме за перевірку керівництва районної державної адміністрації, керівників та заступників керівників структурних підрозділів районної державної адміністрації, керівників та спеціалістів структурних підрозділ апарату районної державної адміністрації, директора Згурівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Крім того, про результати проведення перевірки, до 1 липня та до 1 грудня 2015 року, сектор повинен прозвітуватися перед відділом кадрової роботи апарату Київської обласної державної адміністрації.

Забезпечити перевірку своїх підлеглих доручено керівникам структурних підрозділів РДА та директору Згурівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Всі державні службовці, відносно яких проводиться перевірка, повинні подати заяву, в якій дають згоду на таку перевірку. Неподання державними службовцями такої заяви є підставою для звільнення, йдеться у розпорядженні в.о. голови Згурівської РДА.

5 коментарів:

 1. Цирк ))) Витрачати час, гори паперу і емоції на "люстрацію" нещасних держслужбовців, що працюють за 1 тис. грн. Поза сумнівом - "люстрація" великий здобуток революції....

  ВідповістиВидалити
 2. І що? Стільки сил часу, та паперу ще й в Згурівці переведуть марно. Краще б потратити це на корисні справи. Смішно "люструвати" людей, які ходять на роботу за 1 тис. грн.

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Написав чиновник, якого мають перевірити ))))

   Видалити
 3. Написав чиновник, який перевірку вже пройшов)))) Клоуни))))

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Пройшов люстрацію за день, от молодець чиновник!))) Воно і ясно було, що це показуха, ніякої люстрації в тій адміністрації не буде. Написали б краще про результати цієї перевірки, яких точно не буде, бо ворон ворону око не виклює! Побачимо чи хоч когось звільнять)) Хіба що якогось рядового держслужбовця, який занадто правильний і вже давно муляв очі багаторічним аксакалам))))))

   Видалити

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.