пʼятниця, 6 березня 2015 р.

На Київщині судитимуть посадовців Держземагенства за службову недбалість

Прокуратурою Київської області закінчено досудове розслідування у двох кримінальних провадженнях та направлено до суду 2 обвинувальні акти щодо службових осіб одного з районних відділів Держземагенства у Київській області.

Досудовим розслідуванням встановлено, що вказані посадовці проявили службову недбалість та затвердили документацію про відсутність будь-яких обмежень на використання земельних ділянок, які перебувають у постійному користуванні державного агролісництва та віднесені до земель лісогосподарського призначення.

В подальшому на підставі завірених документів майже 1 га лісу вартістю 312 тис грн незаконно передано у власність громадян.

Дії обвинувачених осіб кваліфіковані за ч. 2 ст. 367 КК України, тобто неналежне виконання службовою особою своїх службових обов’язків через несумлінне ставлення до них, що заподіяло істотну шкоду охоронюваним законом правам та державним інтересам, спричинивши тяжкі наслідки.

В ході досудового розслідування незаконно наданні лісові землі повернуто державному лісогосподарству.

За матеріалами прес-служби прокуратури Київської області

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.