пʼятниця, 6 березня 2015 р.

У Малоберезанській ЗОШ відсвяткували Міжнародний жіночий день

5 березня учнівський та педагогічні колективи Малоберезанської ЗОШ привітали прекрасну частину людства з Міжнародним жіночим днем.

8 березня відзначають Міжнародний день жінок. Чому ж саме в цей час святкується?

Все почалося на початку весни 1857 року, коли працівниці текстильної фабрики в Нью-Йорку, пройшли "маршем порожніх каструль" по Манхетену, з вимогою
підвищення зарплатні та поліпшення умов праці і рівні права для жінок.

Демонстрацію звісно розігнали, але шуму у зв'язку зі своєю незвичністю вона наробила неабияк. Цю подію навіть стали називати Жіночим днем. Ось так все і розпочалося. Тепер майже у всьому світі цей день вважається вихідним, і сильна половина людства вітає всіх дівчаток та жінок з цим весняним святом.

Так, і в Малоберезанській ЗОШ чоловіки та учні закладу підготували святковий захід для своєї гарної половини шкільної сім'ї, святково прибраний зал, національний стиль одягу учнів, учителі та радісний настрій переповнював усіх.

Організаторів та гостей розчулила пісня Скрябіна «Мама» у виконанні Івана Андрієнка. Неочікуваним та приємним сюрпризом, для всіх, була театральна постанова сценки про поетів, яка дуже всіх розвеселила та зарядила позитивом, адже Пушкін, Шевченко, Гоголь та Маяковський у виконанні Браницького Олександра, Андрієнка Івана, Гладуна Родіона та Івчука Віталія – це було весело та дійсно неперевершено.

Всі інші сценки та пісні були теж неймовірними та гарними, але залишити поза увагою не можна виконання пісні «За глаза твои карые». Її виконували Андрієнко Іван та Дигало Євгеній. Всі інші хлопці здійснювали хореографічний супровід пісні. В результаті, все, що робилося на сцені - зірвало бурхливі оплески в залі.

Найприємнішим привітанням був власний вірш нашого Малоберезанського поета Ващенка Анатолія в його ж виконанні.

Кожній дівчині було подаровано солодкий подаруночок. Жіноча половина навчального закладу виявилася надзвичайно задоволена заходом та дякувала організаторам за подарований настрій та позитивні емоції.

Від усього жіночого колективу хочеться подякувати вам, наші дорогі чоловіки, за те, що ви у нас є! Хочеться, щоб такі свята були й надалі. Дякуємо за все, що ви нам робите!

Дорогі жінки! Вітаємо всіх вас, з цим великим святом. Кохайте та будьте коханими. З 8 Березня!


Олександра Рокоча, учениця 10 класу Малоберезанської ЗОШ, кореспондент ЗП.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.