середа, 4 березня 2015 р.

Розпочато обговорення майбутнього меморіалу Героям Небесної Сотні у Згурівці

В мережі Інтернет розпочалося обговорення варіантів майбутнього меморіалу Героям Небесної Сотні в Згурівці.

Так, обрати один і 9 запропонованих варіантів пам'ятника, які були встановлені в Україні, та запропонувати свій можна в найбільших соціальних мережах:

- ВКонтакте
- Однокласники
- Facebook


Наразі лише ВКонтакте за добу проголосувало вже понад 300 чоловік. Найбільш популярні: 1, 2, 3 та 8 варіанти.

Нагадуємо, що у січні-лютому 2014 року режим Януковича почав вбивати активістів Євромайдану. Так, у січні загинули перші Герої - Михайло Жизневський, Сергій Нігоян, Роман Сеник та Юрій Вербицький. Але найбільший злочин відбувся 18-20 лютого, коли на вул Інститутській та Майдані Незалежності почали масово розстрілювати беззбройних активістів.

20 лютого 2014 року назавжди увійде в новітню історію України як день скорботи. Масовий розстріл активістів Майдану на вулиці Інститутській - в самому центрі Києва - шокував весь світ. Кількість загиблих в результаті протистоянь з міліцією - 80 осіб.

Так на Майдані з'явилась ще одна сотня - Небесна. Для України це найголовніша, найпливовіша сотня. Кожен із них заплатив за свої переконання найвищу ціну - життя. І для нас є святим обов'язком гідно вшанувати Героїв. Щоб ми пам'ятали - хто і за що загинув. Щоб ми їх не зрадили.

22 лютого 2014 року в Згурівці вшанували загиблих Героїв, а згодом, у центрі селища активістами було встановлено меморіальну дошку із фотографіями всіх загиблих під час Революції Гідності. На цьому місці й має постати меморіал Героям Небесної Сотні.

Нині кожен зможе взяти участь у цій справі - чи ідеєю, чи голосуванням, чи підтримавши фінансово. Меморіал народним Героям буде народною справою. Уся діяльність з питань підготовки та проведення конкурсу буде висвітлюватись на Згурівській Правді. Ми запрошуємо усіх до співпраці. І голос кожного буде почуто. Інакше не можна.

Темні часи пройдуть. Буде колоситись хліб. Будуть сміятись діти. Буде жити Україна.

Але ми повинні гідно вшановувати пам'ять Героїв, які віддали свої життя за Україну!

Герої не вмирають! Слава Героям!

Варіанти пам'ятників


Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.