субота, 7 березня 2015 р.

В Малоберезанській ЗОШ відбувся захід присвячений українській інтимній ліриці

6 березня в Малоберезанській ЗОШ був проведений вечір української інтимної лірики. Захід був приурочений до нещодавнього Дня святого Валентина та майбутнього Міжнародного жіночого дня.

Кохання – це неповторне почуття, яке кожен в своєму житті відчув або ще обов'язково доведеться відчути. Кожен поет своєї епохи оспівав кохання в своїх віршах, менуетах, піснях, які учні шкільного закладу і декламували на заході присвяченому вище зазначеній тематиці.

Всі учні Малоберезанської ЗОШ, які забажали долучитись до заходу, вивчили ті вірші, що їм симпатизували.

Варто зауважити, що учні зробили акцент саме на сучасній українській поезії, більшістт декламованих віршів належали сучасним таким українським поетам: Рокса Георг, Сергій Жадан, Алла Жабокрик. Але звісно ж, і не минули увагою класиків: Ліну Костенко та великого британського класика, майстра романтичної лірики Вільяма Шекспіра.

Атмосферу лірики та поезії урізноманітнила українська пісня про кохання, з вуст учениці 9 класу Гладун Катерина, яка виконала чудову композицію «Чому являєшся мені у сніі» на слова західноукраїнського класика Івана Франка.

Ведучими заходу були Кисіль Ярослава та Гладун Родіон. Читали вірші: Анастасія Лишко, Рокоча Олександра, Коханевич Лідія, Яценко Марина, Гладун Катерина, Максимець Альона, Крипець Анастасія та Клен Назар.

Гадаю, що годі й говорити про доречність та користь таких заходів в інших шкільних закладах району, адже українська мова та література є основною складовою освіченості кожного громадянина країни.

Тож кохайте та будьте бажаними та коханими!

Читай українською, слухай українське, купуй українське!

Олександра Рокоча, учениця 10 класу Малоберезанської ЗОШ, кореспондент ЗП.


Фото Олександри Рокочої


Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.