четвер, 26 березня 2015 р.

На Київщині через шалені перепади напруги у людей згоріла побутова техніка

На Київщині через надмірно високу напругу в електромережі у мешканців погоріла побутова техніка. Інцидент стався минулої неділі, 22 березня, у селі Копилів Макарівського району на вулиці Горького, повідомляє ТСН.

"У неділю між 12-ю та другою годиною дня почалися перепади напруги. Лампочки у будинках або тухли, або дуже яскраво спалахували", - розповіла мешканка села Наталія.

Люди одразу почали вимірювати рівень напруги у мережі за допомогою тестерів. Дані коливалися від 380В до 420В. Примітно, що проблеми з напругою спостерігалися не в усіх будинках на вулиці.

"Після цього світло відключили зовсім. Але у період, коли це коливання було, у людей погоріло багато техніки. У декого навіть тюль почав плавитися", - розповіла Наталія.

Вона додала, що у вівторок, 24 березня, місцеві мешканці разом із секретарем сільради пройшлися вулицею, щоб зафіксувати пошкодження. Виявилося, що постраждалих від інциденту було чимало. "Ми створили акт огляду. Ми його людям роздамо, а далі ніхто не знає, як діяти", - зауважила вона.

На запит сільської ради у Макарівському РЕМ заявили, що такий огляд треба було робити ще у день інциденту і "йти одразу по гарячих слідах", зазначила Наталя і додала, що до РЕМ вони зверталися ще у неділю і машина їхніх співробітників приїжджала у село.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.