субота, 7 березня 2015 р.

У Безуглівській ЗОШ вшанували жінок

Мама... Це перше слово, яке з радістю і усмішкою вимовляє дитина. Мама - які надлюдські глибини скарбів містить воно! З мами розпочинається наше пізнання краси і  мови. У кожного стоїть вона початком життєвого шляху, початком доброти.

Дорослішають діти, але лагідний материн наспів продовжує засівати дитячу душу любов'ю до людей, до природи, до усього живого. Під спів неньчиної пісні виростають поети і композитори, хлібороби і захисники рідної землі, вчителі і лікарі, просто люди. А мати залишається коренем життя.

Саме тому, в цей весняний день людство вшановує жінку: жінку-кохану,  жінку-господиню, жінку-трудівницю, жінку-берегиню життя на Землі.А перш за все жінку-матір.

Безуглівська ЗОШ теж цього дня вшанувала жінку. Через те, що вся Україна в жалобі - свято було не надто помпезним. Ведучими були Пустовіт Юлія та Іваницька Наталія.

Учні декламували вірші, співали пісень, розповідали гуморески. Також були поставлені сценки: "На дорозі" (у виконанні Колодія Євгена та Рябущиця Олександра), фрагмент зі "Сватання на Гончарівці"(виконували Пустовіт Тетяна та Степаненко Станіслав), "За пролісками" (у виконанні учнів третьго класу).

Неперевершено розповідав гуморески Степаненко Станіслав, а Іваницька Наталія співала для гостей свята.

Тож з святом вас, дорогі жінки!

Нехай Вас не залишає терпіння, яке так потрібне зараз усім нам!

Наталія Іваницька, учениця 9 класу Безуглівської ЗОШ, кореспондент ЗП. Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.