понеділок, 2 березня 2015 р.

Правоохоронці РФ не відпускають уродженку Київщини-свідка вбивства Нємцова

Свідком вбивства Бориса Нємцова стала 23-річна громадянка України, модель Ганна Дурицька. Наразі її утримують на квартирі одного з прихильників Нємцова під посиленою охороною.

23-річна модель Ганна Дурицька була разом з російським опозиціонером Борисом Нємцовим, коли його вбили. Відповідно, вона є головним свідком вбивства.

За словами адвоката, дівчина написала заяву Українському консулу та попросила про допомогу у якнайшвидшому поверненні на батьківщину.

Анна родом із міста Біла Церква Київської області. з 2008 року навчалася у Київському національному економічному університеті ім. Вадима Гетьмана за спеціальністю "Облік та аудит". Водночас дівчина почала працювати моделлю і фотомоделлю. На сайтах кастингів збереглися її параметри: зріст 177 см, об'єм грудей 88 см, об'єм талії 63 см, об'єм стегон 89 см.

За даними ЗМІ, українську модель та Бориса Нємцова пов'язували близькі стосунки. Ймовірно вони познайомилися у 2013 році.

Дурицька розповіла слідству, що чекала Нємцова в ГУМі. Вони планували там повечеряти. Відтак, близько 23:00 пара вийшла на вулицю і направилася в бік Василівського спуску. Через 10 хвилин його застрелили.

Нагадаємо, в ніч на 28 лютого у Москві застрелили відомого російського опозиціонера Бориса Нємцова.

За матеріалами сайту "Ваші новини"

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.