четвер, 19 березня 2015 р.

Відкрито провадження проти ще одного судді Київщини, який позбавив прав учасника Автомайдану

За фактом ухвалення суддею Бориспільського міськрайонного суду завідомо неправосудної постанови щодо учасника Автомайдану почалося досудове розслідування. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Київської області.

Під час Майдану суддя позбавив водія права керувати транспортним засобом терміном на три місяці за ст. 122-2 Кодексу України про адміністративні правопорушення (КУпАП).

У прокуратурі зазначили, що цю постанову суддя виніс без належної оцінки доказів у справі та показань свідків, а також без визначення мотивів відхилення доказів, на які посилався водій. Потім цю постанову скасував апеляційний суд.

Кримінальне провадження відкрито за ст. 375 ч. 1 Кримінального кодексу України (КК) — «постановлення суддею завідомо неправосудного вироку, рішення, ухвали або постанови». Цей злочин карається обмеженням волі на строк до п’яти років або позбавленням волі на строк від двох до п’яти років.

Як повідомляла Згурівська Правда 14 березня, Генеральна прокуратура України повідомила про підозру судді, який виніс завідомо неправосудну постанову учаснику Автомайдану.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.