понеділок, 16 березня 2015 р.

У Згурівській ЗОШ відбулося весняне свято «Нумо, дівчата»

Згурівська ЗОШ багата на різноманітні звичаї та традиції. Одна з них – на початку весни проводити свято-змагання «Нумо, дівчата».

Тож захід відбувся в п’ятницю, 13 березня, в актовій залі Згурівської ЗОШ. Як і кожного року, в змаганні взяли участь дівчата 9-тих класів.

Напередодні свята учасниці вивісили запрошення на дошку оголошень. Бажаючих підтримати команди назбиралося повен зал, у якому панувала тепла та дружня атмосфера.

Участь у змаганнях взяли 3 команди: 9-А клас із назвою «Стиляги», 9-Б – «220 Вольт» та команда 9-В класу «Шипучки».

Традиційно, ведучими заходу були випускниці школи – Аліса Сова та Інна Рабосюк.

Судило змагання вельмишановне журі у складі: учителя початкових класів - Бойко Ніни Григорівни, секретаря Згурівської ЗОШ Опанасенко Інни, бібліотекаря школи - Круть Олени Іллівни та голови учнівського самоврядування - Добровольської Дарини.

Дівчата змагалися у 4 конкурсах, із максимальною оцінкою 5 балів. Перший - «Представлення», у якому кожна з команд мала представити себе, свою емблему та дивіз. Другий - «Конкурс капітанів», третій - «Кулінарний», де кожна з команд мала підготувати та презентувати торт. Четвертий конкурс - «Домашнє завдання» з різноманітними сценками та розважальними програмами від команд.

У перервах між підрахунками журі своє музичне вітання для всіх присутніх подарувала учениця 11-Б класу, ведуча вечора – Аліса Сова.

За суворим вироком суддів третє місце посіла команда 9-В класу, друге місце виборола команда 9-А класу та, нарешті, перемогла команда 9-Б класу «220 Вольт» на чолі з її класним керівником, учителем історії Павленко І.А..

Також у день змагання своє День народження святкувала класний керівник 9-А класу, учитель трудового навчання – Журавська Олена Миколаївна. Команада «Стиляги» привітали свою рідну вчительку, не сходячи зі сцени, та від щирого серця подарували солодкий подарунок.

На цьому змагання закінчилося, але вечір продовжувався. Традиційно, учні мали вечір відпочинку в холі школи.

Фотозвіт Анни Беденко

 
Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.