четвер, 12 березня 2015 р.

У Згурівській ЗОШ за ініціативою учнів відбувся суботник


Тільки сонечко пригріло, а учні Згурівської ЗОШ вже не можуть всидіти без роботи. 

Так, сьогодні, 12 березня, школярі влаштували прибирання на території школи. Це була ініціатива учнів 5-11 класів школи, тому вчителі та директор радо підтримали їх у цій корисній справі. 

Прибирання розпочалося о 12:10, після 4-го уроку. Традиційно для кожного класу було відведено окрему частину території школи, тому кожен клас мав вдосталь роботи. 

Погода була на боці школярів, допомагала їм теплим вітерцем та яскравим сонечком. Діти справилися з поставленою задачею досить швидко. Тепер територія школи чиста та ще більш мальовнича.

Учні наголосили, що подібні суботники вони будуть проводити регулярно, таким чином підтримувати чистоту на території рідної школи.


1 коментар:

  1. Доброго дня..В мене одне питання; "Чому на фото одні і ті ж обличчя?", "Чому немає учнів початкових класів ?" Я маю на увазі учнів 5-х класів., "Чи прибирання всієї школи роблять тільки діти які тут на фото?"

    ВідповістиВидалити


Все тільки починається! Приєднуйся до Свободи Згурівщини!

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.