четвер, 12 березня 2015 р.

У Згурівській ЗОШ за ініціативою учнів відбувся суботник


Тільки сонечко пригріло, а учні Згурівської ЗОШ вже не можуть всидіти без роботи. 

Так, сьогодні, 12 березня, школярі влаштували прибирання на території школи. Це була ініціатива учнів 5-11 класів школи, тому вчителі та директор радо підтримали їх у цій корисній справі. 

Прибирання розпочалося о 12:10, після 4-го уроку. Традиційно для кожного класу було відведено окрему частину території школи, тому кожен клас мав вдосталь роботи. 

Погода була на боці школярів, допомагала їм теплим вітерцем та яскравим сонечком. Діти справилися з поставленою задачею досить швидко. Тепер територія школи чиста та ще більш мальовнича.

Учні наголосили, що подібні суботники вони будуть проводити регулярно, таким чином підтримувати чистоту на території рідної школи.


1 коментар:

  1. Доброго дня..В мене одне питання; "Чому на фото одні і ті ж обличчя?", "Чому немає учнів початкових класів ?" Я маю на увазі учнів 5-х класів., "Чи прибирання всієї школи роблять тільки діти які тут на фото?"

    ВідповістиВидалити

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.