субота, 7 березня 2015 р.

У Василькові комунальники напали на мера міста

На мера Василькова Сергія Сабова було скоєно напад під час виїзної перевірки діяльності КП "Васильківтепломережа". В результаті нападу йому були нанесені тілесні ушкодження, повідомляє УНН.

За словами Сабова, під час візиту на підпорядковане йому підприємство напад здійснили колишній директор КП "Васильківтепломережа" Валерій Брик та в.о. директора підприємства В'ячеслав Терещенко.

За даним фактом подано заяви до правоохоронних органів, проводяться слідчі дії.

"Цей інцидент говорить про те, що КП "Васильківтепломережа" не хоче підкорятися міській владі. Його посадові особи перешкоджають виконанню повноважень Васильківського міського голови, передбачених чинним законодавством. Сьогодні це комунальне підприємство фактично перетворено у приватну структуру, на його території не діють закони, процвітає корупція і бандитизм. Цю ситуацію ми не залишимо без уваги", – підкреслив Сабов.

Він додав, що на сьогоднішній день трудові відносини з Валерієм Бриком припинені, проте незважаючи на це, він видав незаконний наказ, яким призначив себе директором комунального підприємства безстроково. Нового керівника на підприємство не допускають.

За матеріалами УНН

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.