понеділок, 2 березня 2015 р.

П’яний суддя Макарівського райсуду погрожував застрелити працівника ДАІ (ВІДЕО)

Фото із сайту Корупція.інфо
Суддя Макарівського районного суду Київської області Владислав Оберемку, перебуваючи за кермом у п'яному стані, погрожував вбити співробітника ДАІ.

Водночас, він лякав журналістів зв'язками з прокуратурою. Відповідне відео було опубліковане на канал "EuroMaydan" в YouTube.

На відео видно, як п'яний Оберемко погрожував вогнепальною зброєю співробітникам МВС, які зупинили його авто. "Я тебе зараз застрелю!", - говорить суддя Оберемко.

На законні вимоги міліції сховати зброю суддя не реагував, а коли побачив камеру, то почав погрожувати і журналістам, щоправда, вже зв'язками з прокуратурою міста Києва та прокурором столиці Юлдашевим Сергієм Олексійовичем.

"Юлдашев - мій хороший друг. Це прокурор міста Києва", - кричав Оберемко. Крім того, суддя стверджував, що керувати транспортним засобом у п'яному вигляді йому дозволено і це нормально.

Крім того, суддя у нецензурній формі намагався вирішити інцидент давши хабар працівникам ДАІ. Це також зафіксувала камера.

Після прибуття слідчо-оперативної групи, Владислав Оберемко показав наявність у нього посвідчення судді і на прохання показати пістолет заявив, що його ніхто не має права обшукувати, щоправда, не пояснив, на яких таких підставах. Після цього суддя демонстративно покинув місце інциденту. Працівникам ДАІ не вдалося його наздогнати.


Радник міністра МВС Антон Геращенко на своїй сторінці у мережі Фейсбук повідомив, що п'яний суддя, який погрожував працівнику ДАІ, буде притягнутий до кримінальної відповідальності.

“П’яний суддя Макарівського суду, який погрожував співробітнику ДАІ розстріляти його і направив на нього пістолет Макарова, буде притягнутий до кримінальної відповідальності. Покарання буде невідворотним” — повідомив А. Геращенко. Він також додав, що розслідування справи проти візьме на свій особистий контроль. “Його звуть Владислав Оберемко . Він поки ще суддя Макарівського районного суду Київської області. Але це ненадовго”, — додав А.Геращенко.

А.Геращенко розповів, що ввечері минулої п’ятниці близько 00:00 годин суддя сів за кермо позашляховика “BMV X-5” після вживання алкогольних напоїв. “Його шлях пролягав по Шевченківському району міста Києва, де його на вул. Ольжича зупинив звичайнісінький інспектор ДАІ. Суддя не став реагувати на сигнал інспектора з вимогою про зупинку. А суддя Оберемко вирішив, що раз він суддя, то йому можна не зупинятися. Далі за ним була погоня із сиреною по Києву. Все інше видно на відео, яке за вчора стало хітом Соцмереж”, — додав він.

Народний депутат Антон Геращенко наголосив, що два тижні тому був прийнятий закон “Про право на справедливий суд” у відповідності з яким всі 9000 суддів повинні будуть заново скласти іспити, щоб показати народу, що вони заслуговують довіри виносити рішення. “Однак деякі судді не зрозуміли, що Україна змінилася: що їх зв’язку, хабарі, кумівство не допоможе їм уникнути відповідальності за їхні злочини”, — резюмував нардеп.

За матеріалами сайту Корупція.інфо

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.