понеділок, 23 березня 2015 р.

Сільського голову Красилівки піймали на хабарі, вимагав 350 тисяч доларів (ФОТО)

20 березня у Броварах на автостоянці поблизу ТРК «Термінал» Управління по боротьбі з організованою злочинністю ГУ МВС України спільно з прокуратурою Київської області спіймало «на гарячому» чотирьох представників села Красилівка Броварського району, коли ті вимагали хабара.

Як повідомляє прокуратура Київської області, йдеться про голову земельної комісії, сільського голову, депутата Красилівської сільської ради Броварського району та представника місцевої «самооборони», які вимагали у громадянина грошову винагороду у розмірі 350 тис. дол. США за вирішення питання про виділення у приватну власність земельних ділянок загальною площею 14 га.

Затримали ж красилівців в момент, коли ті отримали хабар у розмірі 2,5 млн. грн. Крім того, у затриманих на місці вилучили пістолет, законність зберігання якого встановлюється слідством.

Як розповів у соціальних мережах міністр внутрішніх справ Арсен Аваков, сума 2,5 млн. грн. була авансом, а вимагали за реалізацію відчуження землі 14 га з громадянина Г. Справа, за словами Арсена Авакова, уже передана до суду.
Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.