четвер, 12 березня 2015 р.

Державі повернули 14 га лісу, що належали родині комуніста Калєтніка

14 га лісу в м. Буча вартістю понад 245 млн грн, які належали родині колишнього першого заступника голови ВР, комуніста Ігоря Калєтніка, остаточно повернуті державі

Як повідомила прес-служба прокуратури Київської області, виконано судові рішення про повернення державі 14 га лісу в місті Буча, що належали родині екс-нардепа.

«Завдяки вжитим прокуратурою Київської області заходам виконано судове рішення про повернення державі 14 га лісу в місті Буча, що належали родині колишнього першого заступника Голови Верховної Ради України», - йдеться в повідомленні.

Зокрема, скасовано право власності на земельну ділянку за родичем колишнього високопосадовця та зареєстровано її у Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно за державою в особі Кабінету міністрів України.

Нагадаємо, у лютому поточного року Апеляційний суд Київської області залишив без змін рішення Ірпінського міського суду, яким задоволено позов прокуратури Київської області про повернення у державну власність 14 га землі лісового фонду в місті Буча вартістю понад 245 млн грн.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.