понеділок, 16 лютого 2015 р.

"Кіборг" з Переяславщини, якого допитували пропагандисти Lifenews, може втратити руку: потрібна допомога

Волонтер Ірина Солошенко повідомила, що "кіборгу" Івану Шостаку із Переяславщини, якого допитували пропагандисти Lifenews, загрожує ампутація руки і він потребує допомоги на операцію.

Про це Ірина Солошенко написала на своїй сторінці у Facebook.

За інформацією, "кіборг" зараз перебуває в Київському військовому госпіталі. Іван Шостак знаменитий із позивним "Доберман" відомий завдяки "інтерв'ю" Life News.

"Позивний "Доберман" Іван Шостак. Знаменитий завдяки "інтерв'ю" Life News. Тихий і спокійний, справжній воїн, який возив на ротацію в аеропорт через Пісок кіборгів: 26 хв туди і 26 хв назад. Він водій МТ-ЛБ, абсолютно відчайдушний водій, вивозив неодноразово наших поранених. Привозив підмогу і відвозив 200-тих. Він не боявся везти в непроглядній пітьмі під лобовими ударами, опускаючи "вії" на своїй бойовій машині тільки на долі секунд, і орієнтуючись по триплексу. Останній раз привіз хлопцям в аеропорт, в новий термінал, провізію та ротацію 17 січня. У той день загинув його напарник Володя. Сепаратисти чекали їх і скинули на дах вибухівку. Володі відірвало руку, машина згоріла, Іван встиг витягнути напарника, накласти йому джгут, поїв його водою і був поруч до самої смерті", - пише вона.

Волонтерка зазначила, що в аеропорту Іван був три дні. "З пораненою рукою, під завалами він вижив, потрапив у полон, після того, як підірвали перекриття 3-го поверху. Потім їх взяли в полон, на його очах "Гіві" розстріляв двох наших поранених хлопців. Лікарня Донецька. Операції в Донецькій лікарні, обмін ... І наше з ним заочне знайомство, через його взводного", - повідомила Солошенко.

32-річний "Кіборг" має двох дітей: Ганнусю - 6 років і 4 місяці і Колю -- 2 роки і 4 місяці. До війни працював водієм. Мобілізований 29 серпня. Служив у 80-й бригаді. Сам родом з Київської області, Переяслав-Хмельницького району с. Гречаники.

"Зараз після всього пережитого, Іван у Київському шпиталі, у нього загроза ампутації руки. Щоденні перев'язки і санації під наркозом. Його дружина Наташа, зараз в декреті. Наш з вами обов'язок допомогти Івану та його родині", додає волонтер.

Карта Приватбанку: 5168 7554 0580 0786 (дружина Шостак Наталя)

Фото Ірини Солошенко
Фото Ірини Солошенко

1 коментар:

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.