середа, 4 лютого 2015 р.

У Київській області міліція вдвічі збільшила чисельність патрулів з охорони громадського порядку

Міліція Київщини розпочала роботу з формування добровільних громадських формувань, які спільно з міліціонерами забезпечуватимуть правопорядок на вулицях. Про це сьогодні на брифінгу повідомив заступник начальника міліції столичного регіону – начальник міліції громадської безпеки Ігор Драпей.

У зв’язку зі складною ситуацією в країні, посилена робота у сфері безпеки, зокрема, за допомогою залучення до патрулювання вулиць більшої кількості правоохоронців та громадськості. На сьогодні на території Київської області для забезпечення охорони правопорядку кількість патрульних нарядів вже збільшено вдвічі. Охороняти громадський порядок вийшли і бійці добровольчих батальйонів, які перебувають у ротації.

Щодоби понад 600 працівників міліції разом з недержавними охоронними структурами і громадськістю патрулюють вулиці регіону. І така співпраця вже дає позитивні результати. Так, нещодавно на Білоцерківщині міліціонери та мисливці-добровольці об’єдналися і спільними зусиллями «за гарячими слідами» знайшли та затримали зловмисників, які на посту ДАІ кинули в інспекторів вибухівку.

Ігор Драпей зауважив, що міліція Київської області вже розпочала додаткове комплектування громадських формувань, які допомагатимуть правоохоронцям забезпечувати мир та порядок на території регіону. Залучатимуть звичайних цивільних громадян – добровольців, які готові до забезпечення правопорядку та безпеки у районах області. Бійців набиратимуть насамперед із тих, хто вміє проводитися зі зброєю, наприклад мисливців. Хто не має такого досвіду – навчать. Всі добровольці обов’язково пройдуть навчання з основи самозахисту.

За словами заступника очільника міліції Київщини, міліція з громадськістю мають якомога більше об’єднатися і спільно докласти максимум зусиль для збереження миру в регіоні. Він закликав всіх небайдужих мешканців області та патріотично налаштованих громадян вступати до лав громадських формувань для спільного патрулювання вулиць і забезпечення миру в області. Крім цього, Ігор Драпей наголосив, щоб люди були пильними та повідомляли будь-яку інформацію про виявлення підозрілих осіб чи предметів до правоохоронних органів.

За матеріалами ВЗГ ГУМВС України в Київській області

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.