вівторок, 3 лютого 2015 р.

Вантажівки, передані з Черкащини в зону АТО, возять щебінь на Київщині

Під час круглого столу із волонтерами заступник голови Черкаської облдержадміністрації Віталій Коваль озвучив факти зловживань із допомогою для фронту.

Коваль поінформував, що волонтери, які побували у Новоайдарівці, побачили, що гуманітарна допомога, яку вони передавали в зону АТО, з’являється в магазинах, інформує "Дзвін".

"Зокрема на прилавках магазинів в зоні АТО волонтери побачили сир Кам’янського заводу і "Тальнівську воду". Знайти крайнього там не можливо", - зазначив чиновник.
За його словами, бійці батальйону "Айдар" і Збройних сил України розповіли такі ж факти і відносно техніки.

"Тож направляйте допомогу не через когось, а конкретно на якусь військову частину. Також, у військових частинах повинна бути визначена відповідальна особа – командир чи його заступник, який мусить розписатись за отриманий гуманітарний вантаж", - порадив Коваль.

"На минулому тижні був на засіданні федерації роботодавців. Вони сказали, що готові допомогти КаМАЗами, КрАЗами, але був прикрий випадок. Одне із підприємств Черкащини, яке направило в зону АТО два КаМАЗи, вирішило перевірити, де знаходяться їхні машини і виявили, що обидві вантажівки не на фронті, а возять щебінь у Київській області", – розповів  Коваль.

За матеріалами видання "ДЗВІН"

2 коментарі:

  1. ... мати рідна. Так, дуже прикро таке бачити. Добре, що у нашому районі волонтери власноруч возять)

    ВідповістиВидалити

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.