четвер, 19 лютого 2015 р.

Розпочато кримінальне провадження відносно екс-голови Переяслав-Хмельницької РДА, який боровся проти Майдану

На виконання доручення Генерального прокурора України Віктора Шокіна органи прокуратури Київської області продовжують проводити перевірки законності дій посадовців органів державної влади на місцях під час Революції Гідності.

Прокуратурою Київщини розпочато 7 кримінальних проваджень за фактами примушування посадовими особами органів місцевої влади до участі в "антимайданівских" заходах, перешкоджання вільному висловленню своєї політичної позиції та сприяння у проведенні зібрань окремим політичним силам.

Так, у Переяслав-Хмельницькому розпочато кримінальне провадження відносно колишнього голови РДА за фактами незаконного залучення осіб до мирних акцій протесту з метою вчинення провокацій. Нагадуємо, головою Переяслав-Хмельницької райдержадміністрації під час Революції Гідності був Недяк Андрій Петрович.

Крім того, в Бориспільському районі та Гостомелі прокуратурою розпочато кримінальні провадження за зловживання службовим становищем посадовими особами державного підприємства та селищної ради, котрі примушували підлеглих працівників у робочий час брати участь у акціях так званого "Антимайдану".

Також прокуратурою Володарського району виявлено випадок незаконного звільнення працівників бюджетної установи за їх відмову приймати участь у "антимайданівському" мітингу в столиці. За вказаним фактом розпочато кримінальне провадження за ч. 1 ст. 172 (грубе порушення законодавства про працю) та ч. 1 ст. 366 КК України (службове підроблення).

Прокуратура Київщини продовжує розслідувати та збирати інформацію від небайдужих громадян про факти порушення закону місцевими посадовцями.

"У зв’язку з цим, просимо всіх, хто володіє інформацією про факти перешкоджання вільному виявленню своєї політичної позиції, примусовому залученню працівників бюджетних організацій до різних заходів, інші неправомірні дії посадовців під час Революції Гідності, повідомляти про такі події правоохоронні органи. За необхідності правоохоронці гарантують конфіденційність про джерела отриманої інформації" - говориться у повідомленні.

За матеріалами прес-служба прокуратури Київської області

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.