середа, 4 лютого 2015 р.

Командира однієї з батарей батальйону "Київська Русь" звинуватили в державній зраді

Командира батареї 25-го мотопіхотного батальйону "Київська Русь" Євгена Ткачука заарештований за наказ відступити з займаних в районі Дебальцево позицій.

Так, відомо, що 1 лютого, командир Євген Ткачук з позивним "Зона" віддав наказ залишити позиції, однак його послухалися не всі. Частина у складі 55 осіб вийшла. Після того, як військові прибули в район Слов'янська, деякі з бійців дізналися про те, що рішення командира батареї фактично призвело до дезертирства. Після цього вони прийняли рішення повернутися на свої позиції.

При цьому самого командира батареї вдалося затримати. Ним вже займаються у військовій прокуратурі.

"Зараз він заарештований і намагається скомпрометувати комбата Андрія Янченко", - заявив заступник командира з політичної частини 25-го мотопіхотного батальйону "Київська Русь" з позивним "Грос".

Інші ж військові, які не повернулися на займані позиції, знаходяться у Харкові. "

Після прийняття рішення командиром, терористи почали потужний наступ на наші позиції. На даний момент там йдуть бої", - додали в " Київській Русі".

Нагадуємо в 25-му мотопіхотному батальйоні "Київська Русь" воюють і бійці зі Згурівського району.

1 коментар:

  1. Ну, як знати... Було багато випадків, коли командири дізнавалися про те, що по їхніх позиціях будуть працювати гради, і давали наказ відступати чи ховатися, рятуючи цим життя.

    ВідповістиВидалити

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.