четвер, 26 лютого 2015 р.

В Україні з народження дітям видаватимуть закордонний паспорт

З 1 квітня 2015 року Державна міграційна служба України припинить виготовлення проїздних документів для виїзду дітей за кордон та розпочне виготовляти закордонні паспорти для дітей, які надалі стануть єдиним чинним документом, дійсним для перетину кордону дітьми.

Про це розповіла речниця Головного управління Державної міграційної служби України у Львівській області Світлана Хитрова, інформує Zaxid.net.

"Буде скасовано внесення даних дитини до паспорту та проїзний документ для виїзду дитини за кордон", - наголосила Хитрова.

Ці документи можна буде використовувати ще протягом трьох років, але надалі ДМС виготовлятиме лише дитячі закордонні паспорти. Хитрова наголосила, що такою є світова практика.

Закордонний паспорт для дитини діятиме чотири роки. З 16-ти років видаватиметься повноцінний закордонний паспорт, термін дії якого становитиме 10 років.

Паспорт матиме форму книжечки, яка складається з м'якої обкладинки, 32 сторінок і сторінки даних, а правий форзац паспорта міститиме безконтактний електронний носій.

Задля виготовлення закордонного паспорту для дитини необхідно буде свідоцтво про народження; 2 фотографії 3,5 на 4,5 см; фото 10 на 15 см. для сканування зображення; ідентифікаційний код; квитанції про сплату вартості послуг та вартості бланка паспорта.

Державне мито у розмірі 170 грн. (або ж 340 грн. у разі оперативного виготовлення) при виготовленні закордонного паспорта для дітей не стягуватиметься.

Відтак, вартість закордонного дитячого паспорта становитиме 348 грн 15 коп  - у випадку нетермінового виготовлення.

Також до 14 років у паспорт не вноситимуться відбитки пальців та електронний підпис.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.