пʼятниця, 20 лютого 2015 р.

Малоберезанська ЗОШ відправила допомогу воїнам-землякам в зону АТО

19 лютого учні та небайдужі жителі села Мала Березанка, відправили на передову АТО те, що було зібрано протягом минулого тижня.

Так, минулої неділі, учні Малоберезанської ЗОШ зносили до пункту волонтерської допомоги, який розташований в самому навчальному закладі, все необхідне для забезпечення своїх односельчан, які на даний момент захищають Україну на східних рубежах держави.

Координував роботу волонтерського пункту в Малій Березанці вчитель фізичної культури - Ващенко Марія. Педагог за власною ініціативою та покликом душі сформувала та відправила вже не один гуманітарний вантаж в зону бойових дій.

Зазначимо, що на даний момент в зоні АТО, гідно виконують свій обов'язок четверо бійців Малої Березанки. Так, в різних підрозділах ЗСУ та в різних місцях несення бойової служби перебувають: Ващенко Юрій, Сергійчук Василь, Кучеренко Сергій, Чумаченко Сергій. Саме їм і була відправлена адресна гуманітарна допомога.

Нагадуємо, що серед воїнів села Мала Березанка є й бійці, які перебували в найспекотнішій точці зони АТО - в Донецькому аеропорті, та у зв'язку з пораненням, були відправленні на ротацію: Гавриленко Дмитро, Здобніков Анатолій та Гедзь Вадим.

Пишаємось такими відчайдушними земляками, та беремо приклад з них. Дякуємо всім хто не байдужий та відгукнувся допомогти воїнам-землякам! І пам'ятаймо, що війна, яку в Україну принесла Російська Федерація, може торкнутись кожного: сьогодні Донбас, а завтра інші регіони України.

Тримаймося купи та Слава Україні!!!
   
  

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.