вівторок, 17 лютого 2015 р.

У прокуратурі взялися за суддів Київщини, які виносили рішення проти Автомайдану

Прокуратура Київської області розпочала досудове розслідування відносно двох суддів, які винесли незаконні рішення щодо застосування адміністративної відповідальності проти водіїв-учасників Автомайдану

Як повідомляє прес-служба прокуратури Київської області, у січні минулого року за постановою двох суддів Києво-Святошинського та Вишгородського районних судів, незаконно притягнуто до адміністративної відповідальності громадян, які брали участь у мирній акції протесту.

За рішенням суддів двох громадян безпідставно було позбавлено права керування транспортним засобом на шість місяців.

Дії суддів кваліфіковано за ст. 375 Кримінального кодексу України, а саме постановлення суддею завідомо неправосудної постанови.

Нагадуємо, що що переслідування автомайданівців докотилися й до Згурівщини. Так, 10 лютого 2014 року Згурівський райсуд позбавив активіста зі Згурівки Олексія Лусту права керування автомобілем на три місяці. Автомобіль Олексія з-поміж сотень інших був помічений пильними працівниками ДАІ під час мирної акції протесту біля резиденції колишнього президента Віктора Януковича, відомої як "Межигір'я".

29 грудня 2013 року відбувся масштабний автопробіг активістів до резиденції Януковича в селі Нові Петрівці, що знаходиться на трасі Київ-Вишгород. Водії, які рухалися у тому напрямку, за словами департаменту ДАІ МВС, масово вчиняли правопорушення, не зупиняючись на вимогу ДАІ, за результатами чого було складено декілька сотень ідентичних рапортів. Через це державтоінспекція тимчасово вилучала водійські посвідчення і направляла матеріали справ до суду для встановлення міри покарання порушникам. Потрапив до цього списку й згурівчанин.

Адвокат Лусти попросив суд перед винесенням рішення врахувати те, що рапорт інспектора ДАІ Таранухи та протокол капітан міліції Шуба є сфальшованими документами, а також врахувати запис відеореєстратора з автомобіля Лусти, на якому чітко видно, що підзахисного у той день ніхто не зупиняв. Всього цього виявилося недостатньо аби виправдати Олексія.

Під час Революції Гідності так званий "чорний список" політично активних автомобілів був у вільному доступі в мережі Інтернет. У ньому фігурували майже півтори тисячі автомобілів, які були помічені під час мирних акцій. На всі ці автомобілі складалися не лише фальшиві протоколи, а й полювали "тітушки", які за їх підпал отримували винагороду.

За словами міністра МВС Арсена Авакова, керівники тітушок узгоджували свої дії з трьома координаторами. Ті безпосередньо підпорядковувались керівникові служби тилового забезпечення МВС Павлові Зінову та медіаменеджеру Віктору Зубрицькому.

На горі злочинної піраміди був сам міністр Захарченко. Сьогодні всіх оголошено в розшук.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.