неділя, 1 лютого 2015 р.

У Малоберезанській ЗОШ відбувся вечір сучасної української патріотичної пісні

"Кожна пісня – мов гімн Україні.
Кожне слово – мов промінь добра,
Всі пісні – то любові перлина, 
Їх для щастя нам доля дала".

Українська пісня… Хто не був зачарований нею? Адже вона – трепетне серце народу, його душа, його крила.

30 січня творчий колектив Малоберезанської ЗОШ підготував захід, присвячений українській патріотичній пісні, на який запросили мешканців села.

Захід розпочався о 17:00. Зал був патріотично прикрашений повітряними кульками національних кольорів. Спеціально для заходу була змонтована сцена, на якій була вивішена маскувальна сітка для воїнів 7 батальйону Національної Гвардії, котру школярі виготовили за два дні.

Ведучі заходу Рокоча Олександра та Яценко Марина розпочали свято з хвилини мовчання в пам'ять про тих, хто поклав своє життя захищаючи незалежність та соборність України.

На сцені лунало багато різних пісень, але схожих тільки в одному: вони були про Україну, про волю та просякнуті патріотизмом. Протягом всього свята, гостей чудовими композиціями радували такі вокалісти: Лишко Анастасія, Андрієнко Іван, Гошва Ярослав, Яценко Марина, Муха Анна, Коханевич Лідія, Гладун Катерина та Дзюба Оксана. Також зі сцени пролунали пісні у виконанні ансамблів, сформованих з учнів школи.

Приємним сюрпризом для всіх присутніх виявились подарунки, у вигляді паперових голубів миру, що для глядачів роздавали маленькі першокласниці та третьокласниці після свого виступу.

Звісно, що і не оминули увагою читання української поезії та віршів. Адже вони, немов чарівний дивоцвіт, сповнений блиску та принад. Через них можна передати весь їхній сенс та наші з вами почуття любові до всього прекрасного.

На заході їх читали Рокоча Олександра «Невже, після цього ти мені брат», Гладун Катерина «Варварство» та «Жди мене», Ващенко Альбіна «Святе правило української дитини», Ващенко Анатолій «Граніт» й «Старое».

І традиційно, в кінці заходу, ведучі надали слово директору школи Гошві Тетяні та голові сільської ради Трикіші Віктору, які побажали всім миру та згуртованості, адже це і є найактуальніші речі на сьогоднішній день. Після цих слів, всі присутні заспівали державний гімн України.

Тож співаємо пісні на радість народу України, нехай вони гріють серця, єднають нас, вчать доброти, людяності. Будьмо патріотами, любімо свою багатостраждальну неньку-Україну. Сьогодні вона як ніколи потребує нашої допомоги.


Олександра Рокоча, учениця 10 класу Малоберезанської ЗОШ, кореспондент Згурівської Правди. 


Фото Чубар Людмили

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.