середа, 18 лютого 2015 р.

В Яготині підприємство ухилилося від сплати податків на 9,6 млн. гривень: розпочато кримінальне провадження

Яготинське підприємство, що має основним видом діяльності складське господарство, а також здійснює експорт кукурудзи, ухилилося від сплати податків на 9,6 млн. гривень. Про це заявило Головне управління ДФС у Київській області.

Порушивши норми податкового кодексу, службові особи підприємства уклали договори позики на 46,7 млн. грн. відповідно до офіційного курсу НБУ, з компанією розташованою на Британських Віргінських Островах, що має офшорний статус.

В подальшому, службові особи підприємства, з метою виводу отриманого прибутку за територію України, здійснили перерахування коштів у сумі 6,3 млн. грн. на рахунки цієї офшорної компанії нібито в якості відсотків за користування отриманою позикою.

В результаті, підприємство занизило податок на прибуток на 9,6 млн. гривень. Розпочато кримінальне провадження, триває досудове розслідування правопорушення. Назву підприємства-порушника податківці поки не розголошують.

За матеріалами ГУ ДФС у Київській області

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.