середа, 25 лютого 2015 р.

Прокуратура хоче повернути 370 га сільгоспземель на Київщині

Прокуратурою Білоцерківського району пред'явлено до Білоцерківського міськрайонного суду Київської області позов з вимогою скасувати незаконні накази Головного управління Держземагентства у Київській області та договори оренди земельних ділянок, згідно яких передано в оренду фізичній особі 370 га земель сільськогосподарського призначення.

З’ясовано, що у 2014 році Головне управління Держземагентства у Київській області незаконно розпорядилось сільськогосподарськими землями та надало їх в оренду для ведення фермерського господарства фізичній особі строком понад 20 років.

Водночас встановлено, що заявником не надано документів, що підтверджують наявність сільськогосподарської техніки чи інших засобів, об'єктів нерухомості, найманих працівників необхідних для обробітку землі, що в свою чергу свідчить про порушення законодавчо встановленої процедури отримання земель для ведення фермерського господарства.

З огляду на порушення, землі вартістю 8 млн гривень повинні бути повернуті державі.

За матеріалами прес-служби прокуратури Київської області

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.