вівторок, 24 лютого 2015 р.

Київська область відправила допомогу 25 батальйону "Київська Русь"

Спільними зусиллями благодійного фонду «Розвитку та захисту Київщини», Обласного штабу допомоги учасникам АТО та їх родинам при Київській облдержадміністрації, громади Київщини, благодійників, меценатів та небайдужих людей відправили гуманітарну допомогу бійцям 25 окремого мотопіхотного батальйону «Київська Русь».

Серед вантажу – майже 8 тонн продуктів харчування: свіже м’ясо та м’ясні продукти, овочі, макаронні вироби, крупи, консерви, домашня консервація, цукор, олія, питна вода, згущене молоко, чай, кава, солодощі, засоби особистої гігієни. Також 80 пар битих валянків та майже 100 пар зимових черевиків, нижня білтзна, шкарпетки, теплий одяг, які нещодавно передали благодійники до Фонду «Розвитку та захисту Київщини». Дещо закуплено за благодійні внески.

Допомогу оперативно звезли до Обласного складу в Бориспіль, звідки й вирушила в дорогу фура. Більшою мірою продукти харчування було зібрано раніше, тому з цим проблем не було.

Найскладніше було, практично, за 1 день знайти та закупити форменний теплий одяг, спідню білизну. Хлопці протягом тривалого часу перебували в оточенні, тому їхній одяг м’яко кажучи потребує заміни.

Вагомий внесок зробили депутат Київської обласної ради Дмитро Крейнін у розмірі 20 000 гривень та первізники Київщини, які зібрали 13 000 гривень. За ці кошти було куплено: 69 бушлатів та 57 зимових штанів «Україна», 50 флісових светрів, 14 теплих светрів, 30 шапок, 200 пар шкарпеток, 100 пар рукавиць, 100 підштанників, 100 пар трусів. І на додачу 2 чугунні буржуйки від «Спільної справи». Від Макарівського району передали по 10 шапок, флісових штанів та курток, 5 пар черевиків.

На 50 000 гривень було закуплено паливо для доставки допомоги в зону АТО, 2 генератори для бійців передали від ПАТ «КИЇВПОЛІГРАФМАШ» та ТОВ «ГРАДОБУД».

Нагадуємо, що в 25 батальйоні "Київська Русь" несуть службу 7 воїнів із Згурівського району.

1 коментар:

  1. Завдякі людям,тримається армія..ганьба чиновникам які сидять в хороших умовах,жирують проте я впевнена і копійки неперахували захисникам...

    ВідповістиВидалити

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.