вівторок, 24 лютого 2015 р.

Вартість землі в Київській області під індивідуальне житлове будівництво може подешевшати ще на 10-15% - прогноз експерта

Вартість землі в Київській області, призначеної під індивідуальне житлове будівництво за два-три місяці може подешевшати на 10-15%. Такий прогноз зробив керівник відділу продажів ЖК Дмитро Шостю, пише прес-служба київського житлового комплексу Park Stone сьогодні, 24 лютого.

Згідно з прогнозами експерта, ціна земельних ділянок може досягти 8,5-9 тис. грн - 15,3-16,2 тис. грн за 1 сотку.

За словами Шостю, вартість земельних ділянок під приватне будівництво почала знижуватися ще в 2014 році. Він зазначив, що минулого року ділянка площею 12 соток у Вишгородському районі на Київщині коштувала близько 25-35 тис. грн за 1 сотку. Наразі його ціна сягає 10-18 тис. грн за 1 сотку.

Експерт розповів, що сьогодні земля під індивідуальне житлове будівництво в Київській області за найвищою середньою вартістю зафіксована в Обухівському і Києво-Святошинському районах – 13 -15 тис. грн за 1 сотку.

Найдешевшими виявилися землі Переяслав-Хмельницького району, там за одну соту хочуть 675 доларів за сотку.

За матеріалами Business.ua 

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.