понеділок, 12 січня 2015 р.

У Київській області вибухнула чергова заправка "БРСМ-Нафта"

У Броварському районі Київської області на 28 км автодороги Київ-Чернігів 10 січня в 21:24 на території АЗС «БРСМ-Нафта» виникла пожежа. Причиною стало загоряння газового модуля двох підземних ємностей об'ємом по 9,15 куб. м. кожна.

За даними Держслужби з надзвичайних ситуацій, 11 січня в 00:39 пожежа була локалізована. Повністю погасити його вдалося тільки о 9:15 за Києвом.

«Жертв і постраждалих немає. Гасіння пожежі триває, до робіт залучено 10 чоловік особового складу та 3 одиниці техніки Головного управління МНС України в Київській області. Причина пожежі встановлюється», - уточнили рятувальники, повідомляє «РИА Новости Україна».

За фактом події правоохоронними органами проводиться розслідування. Очевидці події повідомили, що через загоряння в обидва напрямки була перекрита Броварська окружна дорога. Крім того, користувачі соціальних мереж, що живуть недалеко від аварійної заправки, повідомляли про вибух.

Це не перший випадок, коли на заправках компанії «БРСМ-Нафта» виникають надзвичайні ситуації, пов'язані з газовими ємностями. Так, 22 квітня 2014 на АЗС в Переяслав-Хмельницькому (Київська обл.) вибухнула газо-повітряна суміш, що призвело до загибелі шести осіб. Як зазначив на міжнародній конференції LPG України 2014 заступник голови «Держгірпромнагляду» Степан Дунас, на заправці були порушені всі норми будівництва подібних об'єктів.

Компанія «БРСМ-Нафта» володіє в Україні 135 АЗС і чотирма нафтобазами.
Мережа «БРСМ-Нафта» належить екс-міністру енергетики та вугільної промисловості Едуарду Ставицькому, який разом із іншими членами уряду Азарова чиновниками режиму Януковича ховається від правосуддя за межами України. У вересні в компанії заявили, що 50% -ва частка, що належала раніше Валентині Ушакової (родичка Ставицького), перейшла компанії Mellian Management Ltd, зареєстрованої в Белізі.

Активне зростання БРСМ почалося з 2011 року і збіглося з призначенням Едуарда Ставицького спочатку міністром екології та природних ресурсів, а потім і міністром енергетики та вугільної промисловості. За три роки мережа АЗС «БРСМ-Нафта» зросла в шість разів.

У листопаді минулого року частку акцій «БРСМ-Нафти» придбав голландський фонд FreezeOil, очолюваний підприємцем Рулом Піпером, за яким тягнеться щільний шлейф скандалів.


Компанія "Стейт Ойл", яка є роздрібним оператором компанії "БРСМ-Нафта", називає пожежу, що сталася 10 січня на автозаправній станції "БРСМ" у Броварському районі Київської області терористичним актом. Про це йдеться в повідомленні компанії.


"Компанія" Стейт Ойл "заявляє про чітко спланованому терористичному акті, спрямованого на знищення майна компанії, зокрема автозаправного комплексу", - йдеться в повідомленні.

Компанія стверджує, що її службове розслідування встановило причиною вибуху вибухівку, встановлену безпосередньо біля входу в резервуарний парк.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.