четвер, 22 січня 2015 р.

Учні Згурівського НВК відзначили День Соборності

22 січня 2015 року українці відзначають 96 річницю підписання Акта злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки для утворення соборної української держави.

Не залишилися осторонь цієї події й учні Згурівського НВК. Сьогодні в навчальному закладі відбувся захід, присвячений Дню соборності України - особливо актуальному сьогодні святу, яке шанують всі свідомі громадяни нашої держави.

Розпочалося дійство виступом учителя історії Сухенка В. В., який провів короткий екскурс у події 1919 року, що мали важливе політичне та історичне значення для нашого народу.

Слово перед присутніми також мали учні 10 та 11 класів, котрі зачитали тексти з історичних джерел та проникливу поезію з закликом любити та шанувати свою Батьківщину, цінувати та захищати її неподільність.

Для інтерактивності були використані мультимедійні матеріали. Присутні на заході учні середньої та старшої ланки переглянули документальний фільм та відеоматеріали про Україну з супроводом пісень у виконанні народних артистів. Не залишилися поза увагою і діяльність наших земляків. Як яскравий приклад для молодого покоління була згадана волонтерська допомога згурівчан.

Кульмінацією свята стала зустріч з учасником АТО Драєм В.В., який подякував усім, хто долучився до допомоги воїнам. Учасник бойових дій провів коротку бесіду з учнями на патріотичну тему та розповів про побут людей, які перебувають на передовій. Теплими словами вдячності він згадав волонтерів із Згурівщини, які допомогли отримати життєво важливу амуніцію. Бойову каску та бронежилет гість дозволив приміряти усім охочим.

Закінчилася зустріч словами заступника директора з навчально-виховної роботи Висовень В.О., яка подякували учням та особливо Драю В.В., який знайшов час для зустрічі з майбутнім нашої держави.

Подібні патріотичні заходи маються особливо важливе значення сьогодні, адже від національної свідомості нової генерації залежить подальша доля України.

Фотозвіт


Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.