понеділок, 12 січня 2015 р.

Зловити педофіла на Київщині допоміг дитячий малюнок

На Київщині дитяча замальовка допомогла зловити педофіла. Одна із жертв розбещувача - 11-річна художниця - намалювала точний портрет зловмисника, який став основою для фоторобота.

Затриманий розбещувач уже зізнався у трьох злочинах. Він полював на дівчаток 10-11 років з довгим світлим волоссям.

Саме такою і є маленька художниця. Того дня вона йшла зі школи, коли з хащів вийшов педофіл і потягнув її у зруйнований будинок.

"Дочка прийшла додому й одразу було видно за її реакцією, що щось сталося. Вона намагалася спочатку пояснити, але не могла, тому що був стрес", - розповів батько.

Він одразу викликав міліцію. Фізично дівчинка не постраждала. Їй була потрібна лише психологічна допомога. Потім вона сама і допомогла знайти кривдника, пошуки якого тривали 5 діб. Чоловіка упізнав один із понад сотні добровольців-активістів.


Як розповів керівник Васильківського міського відділу міліції Анатолій Колбатов, правоохоронці порушили кримінальне проваждення за статтею 153 КК України. Покарання за цей злочин складає від 10 до 15 років позбавлення волі.

Затриманому - 34 роки. Він живе у Києві, має бізнес і родину. У міліції кажуть, що потерпілих може бути більше. Просять повідомити їм, якщо його хтось упізнає.


За матеріалами ТСН

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.