пʼятниця, 23 січня 2015 р.

У Новоолександрівському НВК День соборності відзначили патріотичним концертом

22 січня 2015 року Новоолександрівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-дитячий садок» відзначив день Соборності України.

До зали, урочисто прибраної національними символами України, завітали учні, учителі, батьки, жителі села, голова районної Ради Чубук Є.О., начальник відділу освіти Згурівської райдержадміністрації  Бойко В.А., директор Згурівського БДЮТ  Кислицька Г.І.,представники педколективу та учнівського самоврядування Жуківського НВК, учасник АТО Андрій Бурмаченко, учасник бойових дій в Афганістані, полковник у відставці, згурівський поет і композитор Олег Зозуля, сільський голова Мельник К.В., учасники художньої самодіяльності.

Девізом музично-патріотичного марафону «У єдності народу – сила», який започаткувала школа, стали слова:

Велична і свята, моя ти Україно,
Лише тобі  карать нас і судить.
Нам берегти тебе, Соборну і єдину,
І нам твою історію творить.

Літературно - музична композиція перепліталася з цікавим відеорядом про історію боротьби України за свою єдність й незалежність, а також про випускників школи, учасників АТО.

З великою увагою присутні слухали виступ голови районної Ради Чубука Євгена Олександровича, який розповів про нелегкий шлях нашої держави, про наших земляків, що захищають рідну землю від ворогів. Голова райради вручив учням школи бойовий прапор 72-ї бригади, який передав випускник школи, учасник АТО, Юрій Івченко. Євген Олександрович також вручив учням школи сітку-основу для виготовлення маскувальних сіток на тезніку 7 батальйону Національної Гвардії України, в якому проходять службу 33 воїна зі Згурівського району.

Не залишив байдужими присутніх і виступ Олега Михайловича Зозулі, який  представляв свої пісні про нелегку долю воїнів,сучасних захисників Вітчизни. Адже і його син нині є учасником АТО і несе важку, але почесну місію захисника своєї Батьківщини. Згурівський поет і композитор презентував свою нову і надзвичайно актуальну пісню "Аеропорт" та заспівав вже відому трагічну композицію "Двадцять років".

Із захопленням і пошаною слухали  присутні виступ земляка Андрія Бурмаченка, який нещодавно повернувся із зони бойових дій.

У цьому заході взяли участь художні хореографічні ансамблі школи, вокалісти, учительський ансамбль (керівник Коваленко Г.І.) та народний колектив Будинку культури  «Горлиця» (керівник Мельник А.І.).

Учні Жуківського НВК виступили із музичними номерами, які викликали шквал оплесків у присутніх.

У кінці марафону був представлений патріотичний флешмоб «Якщо діти благають – гармати мовчать!» у виконанні учнів Новоолександрівського НВК (керівник Яременко Л.В.).

Державний прапор із фронту, як естафету боротьби за єдність і цілісність України, було передано з рук директора школи Мотузки Н.Б. представникам Жуківського НВК.

На завершення заходу для бійців нацгвардійців були передані дев’ять маскувальних костюмів,а також предмети першої необхідності, миючі засоби, продукти харчування, листи підтримки, які були зібрані педколективом та учнями школи.

Юлія Кирпа,голова учнівського самоврядування.


Відео заходуПрезентація пісні "Аеропорт" Олега Зозулі

Фотозвіт

2 коментарі:

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.