неділя, 11 січня 2015 р.

У Згурівці відбувся святковий концерт до різдвяних свят

9 січня у Згурівці відбувся святковий концерт присвячений новорічним та різдвяним святам. Захід відбувся в центрі селища,  біля поштового відділення. Попри холодну погоду та великий снігопад учасники заходу мали піднесений настрій та радо ділилися ним з гостями, які завітали на різдвяний концерт. 

Глядачів назбиралося не багато, але серед присутніх панувала тепла та домашня атмосфера. Розпочався захід виступом народного хору "Джерело" на чолі з його художнім керівником Володимиром Кутєповим. Учасники хору виконали пісні: «Колядка» та «Щедрик, щедрик, щедрівочка».

Наступним на сцені з’явився фольклорний колектив Новоолександрівського Будинку культури, який подарував усім присутнім святкові побажання та різдвяні колядки.

Також свої вітання дарували аматорські вокальні колективи Войківського, Аркадіївського  та Безуглівського сільських клубів на чолі з їх художніми керівниками, самодіяльний жіночий ансамбль Середовського сільського клубу та аматорський вокальний колектив «Оржичаночка» Старооржицького Будинку культури з їх художнім керівником Володимиром Кутєповим.

Свої музичні вітання дарували й солісти Згурівського районного будинку культури: Інна Рабосюк, Аліна Конюшок, Юлія Ковіка, Альона Боса та Юлія Савоскула, виконуючи сучасні новорічні та різдвяні пісні.

Завершився святковий концерт виступом ще однієї солістки РБК Аліси Сови, яка виконала пісню «Happy new year» всесвітньо відомого гурту АВВА.

Тож вітаємо всіх з різдвяними святами! Бажаємо щастя, миру та достатку в кожній хаті! 


Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.