вівторок, 6 січня 2015 р.

Згурівщина на передовій привітала з Новим Роком воїнів-земляків із 72 бригади

Згурівщина продовжує допомагати українській армії та своїм землякам-військовослужбовцям, які мужньо боронять Батьківщину від російсько-терористичної навали.

Так, напередодні новорічних свят небайдужі мешканці, аграрії та підприємці Згурівського району зібрали чергову допомогу для українських воїнів. Люди активно приносили до сільських рад овочі, крупи, домашню консервацію, та інші продукти. Все це за допомогою актів передавалося сільськими головами до райвійськкомату.

За декілька днів до новорічних свят зібрану допомогу воїнам Згурівщини із 72-ї ОМБР на передову АТО возили згурівчани Микола Чуприна, Степан Кузьмич та Євген Чубук. Маршрут поїздки був спланований так, щоб відвідати 4 підрозділи 72 механізованої бригади, де є воїни зі Згурівщини: Сергій Усмединський (Великий Крупіль), Олексндр Рибінський (Усівка), Вадим Гончаренко (Згурівка), Вадим Крупенко (Великий Крупіль), Юрій Івченко (Нова Олександрівка) та Іван Нелеп (Великий Крупіль), а також інженерний підрозділ ВЧ А5817 (м. Самбір, Львівська область), куди був мобілізований згурівчанин Олександр Мозговий.

Іменні посилки для земляків передали з Великого Круполя та Нової Олександрівки. Виїзд каравану відбувся в п'ятницю 26 грудня, а повернулися згурівчани вранці 29 грудня.

Традиційно, не залишилися осторонь процесу збору допомоги й аграрії району. Так, фермер із Лизогубової Слободи Микола Горошко передав автомобіль ВАЗ 2101 на першу лінію оборони, його отримав Юрій Івченко із Нової Олександрівки. Безкоштовний ремонт автомобілю та підготовку до фронту було здійснено СТО Миколи Шуста. Солодощів, продуктів, шампанського до свят, засобів гігієни, цигарок, термобілизни та ін. на суму 13 тис. грн. передали на фронт: Григорій Гавриленко (СТОВ "Аратта"), Василь Харченко (ТОВ "Краєвид), Анатолій Кийко (ТОВ "Обрій", ТОВ "Біополіс"), Андрій Бажинов (ТОВ "Регіон", ТОВ "Калина", ТОВ ВП "Центр", ТОВ ВП "Сан") та Сергій Очколяс (ПП Агрофірма "Скіпщина"). Згурівський фермер Cергій Івченко передав 30 літрів керосину, який дуже потрібен на блокпостах та передовій.

Хлібобулочних виробів на суму в понад 2500 грн. передав на фронт директор Згурівського хлібзаводу ТОВ "Право" Олександр Марчук. Згурівський кондитер Олена Буромська спекла чудові патріотичні торти, а подарункові набори солодощів надали: Віталій Шевченко (директор ТЦ "Жовтневий"), завод дитячого харчування "Яготинське для дітей" та приватний підприємець Сергій Кузьменко.

Термобілизну та теплі речі закупили та передали землякам та їхнім бойовим побратимам: приватний підприємець Лідія Колісник та християнсько-євангелістська (баптистська) церква (Згурівка).

Порадували воїнів й учні шкіл Згурівського району - юні патріоти передали на фронт дуже багато малюнків та листів, які вечорами зігрівають солдатські серця. Талановита художниця зі згурівським корінням Ірина Крикун, яка постійно допомагає воїнам-землякам та Валерія Тарануха намалювали казкові новорічні листівки для хлопців із 72 ОМБР.

Зібране в районі було рівномірно розподілено між підрозділами воїнів Згурівщини. Допомозі та особливо увазі земляків воїни раділи однаково - і в тиловому забезпеченні, і на другій, і на першій лініях оборони.

ВІДЕО


Згурівська сотня - воїни АТО зі Згурівщини

Юрій Івченко розказує про своє бойове місце в БМП

ФОТОЗВІТ

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.