пʼятниця, 26 грудня 2014 р.

Звернення начальника Згурівського райвідділку міліції стосовно торгівлі курильними сумішами

ШАНОВНІ  ГРОМАДЯНИ!

У жовтні цього року Уряд держави прийняв рішення про розширення Переліку наркотичних речовин і вніс до нього курильні суміші або так звані спайси. Відтепер торгівці цією отрутою несуть кримінальну відповідальність.

Позиція Уряду та керівництва МВС України однозначна – виявлення і припинення функціонування об’єктів торгівлі отрутою, притягнення винних до кримінальної відповідальності.

Для вирішення цих завдань Уряд та керівництво МВС України повинно тісно співпрацювати з громадськістю. Тому ми звертаємося до всіх громадян з проханням повідомляти органи внутрішніх справ про виявлення закладів, що здійснюють незаконну торгівельну діяльність курильними сумішами.

Виконуючи свій громадський обов’язок Ви внесете посильний вклад у спільну з працівниками правоохоронних органів боротьбу зі злочинністю, дотримання здорового способу життя нації та процвітання нашої України.

Про факти виявлення закладів, які здійснюють продаж таких сумішей Ви можете повідомити чергову частину Згурівського РВ  за телефоном 5-00-68 або за телефоном спецлінії «102» цілодобово.

Завчасно дякуємо за надану органам внутрішніх справ України допомогу у боротьбі зі злочинністю.


Начальник Згурівського РВ ГУМВС України в Київській області, майор міліції А.О. Медуниця

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.